Breaking news
Guidehouse: 10 krajów, które znalazło się w 1Q22 w czołówce w magazynowaniu energii: USA, Chiny, Australia, Indie, Japonia, Hiszpania, Niemcy, Brazylia, Wielka Brytania i Francja.

 

Przedstawiciele branży odnawialnych źródeł energii oraz firmy specjalizujące się w produkcji i dystrybucji energii tradycyjnej spotykają się w dniach 24-25 lutego 2021 r. w Targach Kielce.

enexOd blisko 24 lat Targi Kielce organizują wydarzenia dla branży energetycznej. Najstarsze spośród kierowanych dla tego sektora gospodarki są Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki Enex, których XXIII edycja odbyła się z sukcesem w lutym tego roku. Równolegle z nimi miały miejsce XVIII Targi Odnawialnych Źródeł Energii Enex - Nowa Energia. Wydarzenia zgromadziły 176 firm z 14 krajów: Austrii, Chin, Czech, Holandii, Izraela, Korei Południowej, Niemiec, Polski, Singapuru, Słowacji, Szwecji, Ukrainy, Wielkiej Brytanii oraz Włoch. Odwiedziło je ponad 8 tysięcy profesjonalistów. W 2021 roku wydarzenie odbędzie się od 24 do 25 lutego.

Kto na targach ENEX?

Targi ENEX to miejsce spotkań profesjonalistów. Wydarzenie dedykowane jest zarówno branży energii tradycyjnej, jak i odnawialnej. Wystawcami targów są firmy zajmujące się wytwarzaniem, przesyłaniem i dystrybucją energii, producenci maszyn oraz urządzeń energetycznych i elektroenergetycznych, a także przedsiębiorstwa z branży budownictwa energetycznego. Nowoczesna energia to zaś fotowoltaika, czy pompy ciepła i samochody elektryczne.

Wśród zwiedzających Targów Kielce nie brakuje specjalistów z branży: instalatorów, dystrybutorów, deweloperów, a także przedstawicieli administracji publicznej i decydentów samorządowych.

Energetyczny tygiel

Połączenie tradycji i nowoczesności daje wiele możliwości. Obecność przedstawicieli firm z całego świata umożliwia porównanie oferty produktowej i usługowej konkurencji. To także okazja do zadawania pytań, a dzięki profesjonalnym zwiedzającym również konfrontacji pomysłów z oczekiwaniami branży.

Wiedza na wyciągnięcie ręki

Organizatorzy targów ENEX stawiają także na dzielenie się wiedzą. Tradycją targów są wydarzenia towarzyszące o bogatym programie. Konferencje naukowe, fora techniczne czy branżowe spotkania to punkt obowiązkowy zarówno dla zwiedzających, jak i wystawców.

Na liście organizowanych w trakcie targów spotkań znajdują się między innymi KONGRES PORT PC - najważniejsze wydarzenie przemysłu pomp ciepła. Niezwykle istotnym punktem programu jest ciesząca się bardzo dużym zainteresowaniem KONFERENCJA ENERGIA PLJest ona w pełni poświęcona tematyce magazynowania energii w odniesieniu do rynku energetyki oraz elektromobilności w kontekście szybkiego ładowania.

Uzupełnieniem oferty targów są przygotowane przez organizatorów salony i wystawy. 

Najlepszym zaproszeniem na kolejną edycję wydarzenia niech będą słowa jednego z  wystawców ostatniej edycji, Bartosza Malawskiego z firmy AFORE -  Wydaje mi się, że są to aktualnie najlepsze targi w Polsce!

Targi ENEX rozpoczną się 24 lutego 2021 r. i potrwają dwa dni. 

Więcej na: https://www.targikielce.pl/enex