Breaking news
Zapraszamy do współpracy w 2024 r.! Po więcej informacji skontaktuj się z nami mailowo: [email protected]

Już 25 i 26 września 2024 r. we Wrocławiu odbędzie się jedno z kluczowych wydarzeń w branży energetycznej - 10. Kongres Energetyczny DISE.

 

diseTegoroczna, Jubileuszowa edycja Kongresu, będzie szczególna ze względu na wyzwania, z jakimi mierzył się nie tylko polski, ale globalny rynek energii. Dwudniowa debata skupi swoją tematykę wokół wyzwań stojących przed całym sektorem w kontekście skutecznej transformacji energetycznej. Wraz z ekspertami z branży, managerami, politykami i naukowcami poruszone zostaną także kwestie uniezależnienia się od paliw kopalnych, bezpieczeństwa energetycznego czy współpracy międzynarodowej.

Program X Kongresu Energetycznego przewiduje dodatkowo zagadnienia z zakresu współpracy międzynarodowej w kontekście rozwijania partnerstw technologicznych i kapitałowych, uwolnieniu potencjału nowych mocy przyłączeniowych dla źródeł OZE na lądzie i morzu, wielkoskalowym technologiom magazynowania energii w celu zwiększenia elastyczności KSE, dekarbonizacji przemysłu i zagadnieniom ESG.

Kongres energetyczny to międzynarodowe forum debaty, dlatego wśród prelegentów nie zabraknie zagranicznych ekspertów, ambasadorów, przedstawicieli samorządów terytorialnych czy dziennikarzy. 

To niepowtarzalna okazja na poszukiwanie inspiracji biznesowych, globalny networking i rozmowę o sprawiedliwej, zielonej transformacji energetycznej, dlatego nie może tu Państwa zabraknąć!

Zapraszamy do rejestracji na stronie: https://dise.org.pl/kongres/rejestracja-10ke/

Do zobaczenia we Wrocławiu!

 

Smart-grids.pl zostało Patronem Medialnym X Kongresu Energetycznego.

 

Źródło: dise.org.pl