Breaking news
Zapraszamy do współpracy w 2024 r.! Po więcej informacji skontaktuj się z nami mailowo: [email protected]

Przyszłość cyberbezpieczeństwa jest teraz. W dniach 28-29 listopada 2023 roku, w sercu Wrocławia, odbędzie się wydarzenie, które zrewolucjonizuje podejście do bezpieczeństwa w erze cyfrowej – Kongres CyberTrust 2023. Organizowany przez renomowane instytucje: Politechnikę Wrocławską - Centrum Innowacji i Biznesu PWr oraz ISSA Polska, kongres ten obiecuje dostarczyć wiedzę i narzędzia, które będą kluczowe w zapewnieniu bezpieczeństwa naszego cyfrowego świata.

 

cybertrustCel Kongresu CyberTrust

Głównym celem Kongresu CyberTrust jest stworzenie platformy do głębokiej dyskusji na temat najnowszych trendów i innowacji w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. W dobie ciągłych zmian technologicznych i coraz bardziej zaawansowanych cyberataków, kongres ten ma na celu przybliżenie nas do zrozumienia, jak skutecznie chronić nasze aktywa cyfrowe oraz zachęcić do współpracy w kształtowaniu bezpiecznej przestrzeni online. To też jedyna konferencja cyber, która jest organizowana przez Uczelnię i która łączy instytucje publiczne, naukę oraz biznes.

 

Dlaczego warto dołączyć?

Kongres CyberTrust 2023 to nie tylko seria prelekcji. To także okazja do nawiązania kontaktów z czołowymi ekspertami w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, udziału w interaktywnych warsztatach, oraz eksplorowania innowacyjnych rozwiązań prezentowanych przez liderów branży. Uczestnicy będą mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć praktyczne umiejętności, które są niezbędne w dzisiejszym świecie cyberzagrożeń.

 

Szczegóły wydarzenia

📍 Miejsce: Centrum Kongresowe Politechniki Wrocławskiej, Wrocław, Polska

📅 Data: 28-29 listopada 2023

🎟️ Wstęp: wymagana rejestracja: https://cybertrust.org.pl/rejestracja/

 

Aby być na bieżąco o Kongresie CyberTrust 2023 odwiedź oficjalną stronę internetową wydarzenia: cybertrust.org.pl i LinkedIn: https://www.linkedin.com/showcase/kongres-cybertrust/

Przygotuj się na przyszłość cyberbezpieczeństwa i dołącz do nas na Kongresie CyberTrust 2023. Bezpieczny świat cyfrowy zależy od Ciebie.

 

Smart-Grids.pl objęło Patronat Medialny nad Kongresem CyberTrust 2023.