Breaking news
PILNE! Targi ENERGETICS zostały przeniesione na 2021 rok || EXPOPOWER na 2022 rok || Warsaw Industry Week na 3-5 listopada 2021!

Apator zaprasza swoich klientów i partnerów biznesowych do udziału w cyklu szkoleń z zakresu aparatury łączeniowej, które odbywają się w formie wygodnych webinarów.

freeimage_Miguel_UgaldeApator SA od kilkudziesięciu lat buduje swoją pozycję w sektorze rozwiązań dla nowoczesnej energetyki, dostarczając m.in. autorskie rozwiązania z zakresu aparatury łączeniowej. Oferowane produkty zapewniają bezpieczny rozdział energii i wykorzystywane są do zabezpieczania obwodów elektrycznych przed skutkami zwarć i przeciążeń.

Podczas szkoleń E-akademii Apatora można poznać funkcjonalności dotychczasowych produktów oraz nowości z obszaru aparatury łączeniowej m.in.: rozłączników listwowych serii ARS, kasetowych RBK, ograniczników przepięć, łączników krzywkowych oraz systemu APASYS 60.

E-akademia Apatora odbywa się na platformie online, a spotkania prowadzone są przez ekspertów odpowiedzialnych za rozwój biznesu aparatury łączeniowej, który potrafią o swojej pracy i produktach mówić z pasją.

Szczegółowy harmonogram szkoleń i możliwość zapisu: http://www.apator.com/pl/szkolenia

 

Źródło: apator.com; fot.: freeimage / Miguel Ugalde