Breaking news
PILNE! Targi ENERGETICS zostały przeniesione na 2021 rok || EXPOPOWER na 2022 rok || Warsaw Industry Week na 3-5 listopada 2021!

Spółka Stilo Energy zakończyła ofertę publiczną obejmującą 215 000 akcji serii L nowej emisji i pozyskała ponad 9 mln zł na przyspieszenie rozwoju.

/freeimage_Marcin_Krawczyk- Bardzo nas cieszy tak duże zainteresowanie, z jakim spotkała się oferta publiczna Stilo Energy. Za nami spotkania z szeroką grupą inwestorów, od których uzyskaliśmy pozytywną informację zwrotną na temat naszych dotychczasowych osiągnięć i perspektyw rozwoju. Konsekwencją tego jest objęcie wszystkich oferowanych akcji Stilo Energy i pojawienie się w akcjonariacie Spółki funduszy inwestycyjnych oraz znaczna redukcja zapisów w transzy inwestorów detalicznych, która wyniosła około 78%. Z oferty publicznej pozyskaliśmy ponad 9 mln zł, które wykorzystamy do przyspieszenia rozwoju biznesu. Działamy na bardzo dynamicznie rosnącym rynku fotowoltaiki i naszym zamiarem jest zajęcie na nim stałej, wysokiej pozycji, w czym wesprą nas pozyskane właśnie środki. Dzięki przygotowaniu operacyjnemu organizacji oraz zdobytemu finansowaniu i dźwigni operacyjnej oczekujemy dalszego bardzo dynamicznego wzrostu wyników finansowych Stilo Energy w kolejnych latach. Równolegle zaczynamy przygotowania do debiutu - w pierwszym kwartale 2021 chcielibyśmy wprowadzić Stilo Energy na NewConnect, a docelowo przenieść notowania na rynek główny GPW – mówi Piotr Siudak, Prezes Stilo Energy S.A.

Głównym Koordynatorem oferty Stilo Energy S.A. był Dom Maklerski Navigator, konsorcjantem NWAI Dom Maklerski, doradcą Zarządu Spółki – cc group, a doradcą prawnym Kancelaria Adwokacka Kamila Gorzelnika.

 

O rozpoczęciu oferty publicznej pisaliśmy w artykule pod linkiem: https://smart-grids.pl/aktualnosci/biznes/3435-stilo-energy-s-a-rozpoczyna-ofert%C4%99-publiczn%C4%85.html

 

Źródło: ccgroup.pl; fot.: freeimage / Marcin Krawczyk