Breaking news
Zapraszamy do współpracy w 2024 r.! Po więcej informacji skontaktuj się z nami mailowo: [email protected]

W dniach 19-21 listopada 2024 roku w Targach Lublin odbędzie się jubileuszowa XV edycja Targów Energetycznych ENERGETICS.

 

targiTargi Energetyczne ENERGETICS to jedno z najważniejszych w Polsce spotkań przedstawicieli sektora energetycznego, które odbywa się w Lublinie. Podczas trzech targowych dni spotykają się najważniejsze firmy oraz koncerny związane z polskim sektorem energetycznym. Istotą wydarzenia jest nie tylko prezentacja nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego, ale również wymiana doświadczeń przez specjalistów z całej Polski i zagranicy.

Rekordowe zainteresowanie XIV edycją wydarzenia pokazało, że dla branż o kluczowym znaczeniu gospodarczym bezpośrednie rozmowy B2B są fundamentem w budowaniu relacji biznesowych. Ponad 150 wystawców zaprezentuje urządzenia, produkty i rozwiązania stosowane w sektorze szeroko rozumianej energetyki. Wśród nich można wymienić m. in.: produkty, systemy i usługi związane z sieciami energetycznymi, rozdziałem energii elektrycznej, ciągłością zasilania i bezpieczeństwem energetycznym, urządzenia zabezpieczeniowo-sterownicze, pomiarowe, aparaturę łączeniową, elektroenergetyczną, stacje transformatorowe, osprzęt elektrotechniczny, rozdzielnice, kable, złącza, przekaźniki, oprogramowanie i rozwiązania IT, kompleksowe prace elektroenergetyczne czy systemy odgromowe. Podczas targów prezentowane są także rozwiązania dla budownictwa energetycznego, urządzenia (pojazdy) do transportu, rozwiązania z zakresu energetyki alternatywnej i odnawialnej czy elektromobilności.

Targi Energetyczne ENERGETICS to również liczne konferencje, prelekcje, szkolenia i pokazy, na których poruszana jest są aktualna i ważna dla branży energetycznej tematyka. Jednym z kluczowych wydarzeń towarzyszących Targom jest Forum Dystrybutorów Energii, które stanowi platformę do dyskusji na temat wyzwań jakie czekają energetykę.

targiWstęp na Targi dla przedstawicieli branży jest bezpłatny po rejestracji. Rejestracja jest prowadzona za pośrednictwem platformy ToBilet.pl oraz w Biurze Targów bezpośrednio podczas trwania wydarzenia.

Targi Energetyczne ENERGETICS | 19-21 listopada 2024 r.

19 listopada | godz. 9.00 – 17.00

20 listopada | godz. 9.00 – 17.00

21 listopada | godz. 9.00 – 15.00

 

Więcej aktualności na temat XV edycji wydarzenia znajdziesz na stronie Targów Energetycznych ENERGETICS

Targi Lublin S.A.
ul. Dworcowa 11, 20-406 Lublin


Portal Smart-Grids.pl obiął partnonatem medialnym XV edycję Targów Energetycznych ENERGETICS.

 

Źródło: targi.lublin.pl