Breaking news
Zapraszamy do współpracy w 2024 r.! Po więcej informacji skontaktuj się z nami mailowo: [email protected]
*Artykuł sponsorowany*

 

Wśród słuchawek Bluetooth konkurencja rośnie każdego roku. Przybywa modeli z każdej półki cenowej - od podstawowych modeli za kilkadziesiąt złotych, po słuchawki warte kilka tysięcy. Niemniej osoby, które interesuje przede wszystkim jakość, w pierwszej kolejności zwracają uwagę na znakomite słuchawki AirPods od Apple.

 

Na wyjątkowość słuchawek AirPods składa się kilka czynników, począwszy od jakości wykonania, na liczbie mikrofonów kończąc. Zarówno standardowy model, jaki AirPods Pro cieszą się zaufaniem użytkowników na całym świecie, gdyż są po prostu gwarantem jakości. W czym tkwi ich sekret? Sprawdź, co kryje się za słuchawkami AirPods, a także poznaj kilka praktycznych porad na temat tych nietuzinkowych słuchawek bezprzewodowych.

 

Słuchawki AirPods - urządzenia Apple z najwyższej półki

Amerykański gigant przyzwyczaił już swoich klientów do tego, że w pełni autorskie projekty zarówno podstawowych sprzętów, jak i wszelkiego rodzaju akcesoriów, utrzymują się na wysokim poziomie. Testy wydajności każdego nowego komputera Mac czy smartfonu iPhone plasują te sprzęty w światowej czołówce. Tym, co jeszcze wyróżnia Apple jest unikatowość środowiska urządzeń tej marki. Sprzęty z systemem iOS i jego pochodnymi opanowały to perfekcji opcje trybu parowania poszczególnych urządzeń ze sobą. Jeśli w biurze masz komputer Mac, w kieszeni spoczywa iPhone, w torbie iPad, a na nadgarstku Apple Watch - wszystkie te sprzęty będą ze sobą idealnie współgrały. Słuchawki AirPods nie są tutaj wyjątkiem. Bez problemu możesz podłączyć akcesoria z laptopem, na komputerze czy z każdym innym sprzętem z systemem macOS Sierra czy iOS. Łączenie to bez wątpienia spory atut, a to dopiero początek walorów słuchawek AirPods.

Drugi aspekt to bez wątpienia jakość słuchawek AirPods. Dynamiczny przetwornik, jaki zamontowano w tych niewielkich urządzeniach zapewnia wyjątkowo bogaty dźwięk na każdym poziomie - od basu po wysokie tony. AirPods Pro wynosi te parametry na kosmiczny wręcz poziom. Zresztą jeśli masz na ten temat odmienne zdanie i preferencje, wystarczy podłączyć AirPods i wejść w ustawienia, gdzie brzmienie dostosowywane jest do tak detalicznych aspektów jak kształt twoich uszu.

Słuchawki AirPods są dopracowane w każdym calu. Mikrofon zamontowany w trzeciej generacji słuchawek AirPods pokryty jest specjalną siatką akustyczną, która wycisza szum wiatru w trakcie rozmowy. Dzięki temu twój głos zawsze brzmi wyraźnie, bez względu na okoliczności. A propos okoliczności. Słuchawki AirPods zostały zaprojektowane tak, aby spełniać wyśrubowane normy IPX 4, co oznacza odporność na wodę i pot. Te cechy w połączeniu z dopasowaną do ucha konstrukcją sprawiają, że słuchawki AirPods świetnie sprawdzają się także podczas treningu.

Funkcja Bluetooth działa znakomicie, nawet jeśli podczas korzystania ze słuchawek zostawimy telefon w innym pomieszczeniu. Naładowane słuchawki bezprzewodowe pozwalają na 6 godzin nieustannego słuchania muzyki, podcastu czy audiobooka, natomiast przy pomocy etui ładującego łączny czas bez podpinania słuchawek do ładowarki to nawet 30 godzin. Dlatego nie musisz zwlekać. Wejdź na stronę https://www.euro.com.pl/sluchawki,_Apple,rodzaj!bezprzewodowe.bhtml i wybierz model dla siebie.

 

Zdjęcie

 

Słuchawki AirPods - jak podłączyć?

Jak już wspomnieliśmy, proces podłączania AirPods do laptopa czy iPhone'a Apple jest błyskawiczny. Wystarczy wybrać Bluetooth włączony i uruchomić słuchawki w pobliżu innego urządzenia z systemem iOS czy macOS. Zestaw słuchawkowy natychmiast znajdzie dostępne urządzenia, z którymi możesz sparować słuchawki AirPods. Kiedy już pierwszy raz połączysz słcuhawki z telefonem iPhone, nie musisz ponownie sparować AirPods. Za każdym razem, kiedy otworzysz pokrywę etui i wyjmiesz słuchawki AirPods Pro, adapter Bluetooth od razu wykryje smartfon.

Wiesz już, jak podłączyć AirPods do iPhone, natomiast czy można podłączyć Apple AirPods to komputera z systemem Windows czy bądź telefonu z Androidem? Otóż jak najbardziej. Niemniej trzeba pamiętać, że domyślnie Apple AirPods to sprzęt zaprojektowany do współpracy z takimi urządzeniami jak iPhone, iPad czy Apple Watch. Dlatego chociaż możesz podłączyć słuchawki przez Bluetooth do innego komputera czy smartfona, może to się wiązać z pewnymi ograniczeniami w kwestii funkcjonalności.

Z pewnością nie skorzystasz wówczas z pomocy Siri, różnie może reagować także panel dotykowy. Bluetooth jest jednak uniwersalną technologią, dlatego AirPods mogą współpracować zarówno z systemem Windows, jak i systemem Android. Wystarczy uruchomić słuchawki i wybrać AirPods z listy dostępnych w zasięgu Bluetooth urządzeń. Parowanie przebiega identycznie jak przy innych słuchawkach Bluetooth. Żeby zakończyć granie schowaj słuchawki i zamknij pokrywę etui ładującego.

Odpowiedź na pytanie, jak podlaczyć AirPods z komputerem Mac czy sprzętem innej marki, nie jest już dla ciebie tajemnicą. Teraz możesz zdecydować, czy chcesz zainwestować w sprzęt z najwyższej półki, który sprawdzi się niemal w każdych okolicznościach. AirPods to bez wątpienia znakomity sprzęt, zwłaszcza jeśli często słuchasz przez Bluetooth muzyki oraz prowadzisz rozmowy. Wówczas zdecydowanie warto wybrać słuchawki AirPods, gdyż wraz z etui ładującym gwarantują niezaprzeczalną jakość.