Breaking news
Zapraszamy do współpracy w 2025 r.! Po więcej informacji skontaktuj się z nami mailowo: [email protected]

W Energa-Operator trwa postępowanie, którego przedmiotem jest dostawa 310 tys. inteligentnych liczników energii elektrycznej Smart Meter (bez infrastruktury odczytu danych, która jest przedmiotem oddzielnych zamówień). 4 stycznia 2013 r. Energa-Operator przesłała do wykonawców biorących udział w postępowaniu wyniki oceny ofert.

energaUmowa na dostarczenie liczników zostanie podpisana nie wcześniej niż 15 stycznia 2013 r., jeśli żaden z wykonawców ubiegających się o zamówienie nie zgłosi odwołania od decyzji o wyborze oferty.

Partnerem ADD Polska ubiegającym się o zamówienie, którego oferta została uznana za najkorzystniejszą, jest konsorcjum T-Matic Systems Sp. z o.o. i Arcus S.A. ADD Polska nie bierze udziału w tym postępowaniu, ani nie jest stroną umowy ramowej z Energa-Operator.

 

Wywiad z Prezesem Czyżewskim nt inwestycji w Smart Metering: http://www.smart-grids.pl/opinie/518-energa-musi-zainwestowa%C4%87-w-smart-metering.html