Breaking news
Guidehouse: 10 krajów, które znalazło się w 1Q22 w czołówce w magazynowaniu energii: USA, Chiny, Australia, Indie, Japonia, Hiszpania, Niemcy, Brazylia, Wielka Brytania i Francja.

 

Zaplanowane na listopad br. Targi Energetyczne ENERGETICS zostały przełożone na przyszły rok.Jak podkreślają organizatorzy, obecna sytuacja epidemiczna oraz dynamiczne zmiany związanych z nią obostrzeń, uniemożliwiają organizację targów w pierwotnie założonym terminie, tj. 17-18 listopada 2020 r.

W związku z powyższym, Targi Energetyczne ENERGETICS zostają przeniesione na przyszły rok i odbędą się w dniach 16-18 listopada 2021 r., jeżeli sytuacja epidemiczna unormuje się i organizacja przedsięwzięcia będzie możliwa.

Organizatorzy podkreślają, że dołożą wszelkich starań aby odbywające się w nowym terminie Targi zostały zorganizowane na najwyższym poziomie, spełniając oczekiwania zarówno wystawców jak i zwiedzających.

Targi Energetyczne ENERGETICS to jedno z najważniejszych w Polsce spotkań przedstawicieli sektora energetycznego. Od ponad 10 lat wydarzenie koncentruje się na zagadnieniach kluczowych z punktu widzenia branży oraz gospodarki , stwarzając jednocześnie możliwość nawiązania kontaktów z liderami branży energetycznej i elektroenergetycznej, poznania nowości rynkowych oraz podniesienia kwalifikacji zawodowych.

Ekspozycja targowa obejmuje ofertę zarówno firm o charakterze koncernów (krajowych i międzynarodowych ), jak i indywidualnych przedsiębiorców m.in. z obszaru: wytwarzania, przesyłu i rozdziału energii elektrycznej oraz cieplnej, elektrotechniki oraz elektroniki przemysłowej, automatyki elektroenergetycznej, a także budownictwa energetycznego, urządzeń (pojazdów) do transportu czy przemysłowych systemów IT, inteligentnych sieci energetycznych, energii alternatywnej i odnawialnej czy elektromobilności.

Dopełnienie ekspozycji stanowi unikatowy program konferencyjny przygotowany we współpracy z partnerami branżowymi.

energetics

Targi Energetyczne ENERGETICS
16 – 18 listopada 2021 r.

Targi Lublin S.A.
ul. Dworcowa 11, 20-406 Lublin

Szczegóły: www.energetics.targi.lublin.pl