Breaking news
Guidehouse: 10 krajów, które znalazło się w 1Q22 w czołówce w magazynowaniu energii: USA, Chiny, Australia, Indie, Japonia, Hiszpania, Niemcy, Brazylia, Wielka Brytania i Francja.

Zapraszamy do udziału w 33. edycji Targów ENERGETAB w Bielsku-Białej, które, jak co roku, będą dobrą okazją do nawiązania nowych relacji biznesowych i umocnienia tych dotychczasowych. Nie musimy podkreślać, jak jest to ważne dla gospodarki, szczególnie w aktualnej sytuacji.

ziadNa Państwa odwiedziny czeka ponad 250 wystawców, którzy chcą pokazać jak rozwijają się i pracują nad nowymi rozwiązaniami. Na targach prezentują się dostawcy produktów zarówno dla „klasycznej” energetyki, jak i bardzo wiele firm oferujących aparaturę i automatykę dla energetyki „rozproszonej”. Jest też oddzielna strefa ELEKTROMOBILNOŚCI z możliwością jazd próbnych samochodami elektrycznymi oraz strefa PRAKTYCZNYCH POKAZÓW na poligonie szkoleniowym ODZ ZIAD Bielsko-Biała SA.

Jako organizatorzy, dołożyliśmy wszelkich starań, aby te targi były w pełni bezpieczne zarówno dla wystawców, jak i zwiedzających. Każdy uczestnik targów otrzyma od nas bezpłatnie przyłbicę, dostępne będą „maskomaty” oraz liczne punkty ze środkami do dezynfekcji, a stoiska i miejsca pobytu będą często dezynfekowane. Niewątpliwie dodatkowym czynnikiem zwiększającym bezpieczeństwo jest rozproszenie ekspozycji targowej na ponad 6 ha urokliwie położonego terenu u stóp Szyndzielni.

Targi objął Honorowym Patronatem Minister Klimatu, a Partnerem Strategicznym jest, tradycyjnie już, TAURON Dystrybucja S.A.

KONKURS: „na najbardziej energetyczną fotografię”. Zwiedzający, którzy do dnia 20 września br. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. prześlą najciekawsze fotografie z pobytu na ENERGETAB 2020 wezmą udział w konkursie z cennymi nagrodami o łącznej wartości 5000 zł.

Zapraszamy od 15 do 16 września w godz. od 9:00 do 17:00, a 17 września w godz. od 9:00 do 15:00. WSTĘP WOLNY!

UWAGA: Zwiedzających prosimy o wcześniejsze zarejestrowanie się na stronie energetab.pl, aby otrzymać kod paskowy, umożliwiający sprawne wejście na teren targów – rejestracja zwiedzających jest obowiązkowa i wynika z zaleceń sanitarnych.

Na energetab.pl znajdują się też szczegółowe informacje, jak plan sytuacyjny targów, w tym wjazdów i parkingów, wykaz wystawców, Regulamin dla Zwiedzających, czy Zasady zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom targów itp.

 

Źródło: ZIAD