Breaking news
Anna Moskwa nowym ministrem klimatu i środowiska

Pierwszy raz na taką skalę, odbędzie się konferencja z całodniowym szkoleniem sprzedażowo-technicznym, prawno-biznesowym, połączonym z networkingiem.

 

banner350x220

  • Chciałbyś poznać czołówkę handlowców, menedżerów sprzedaży i właścicieli firm fotowoltaicznych z całego kraju?
  • Interesują Cię nowinki techniczne związane z fotowoltaiką, pompami ciepła, bankami energii i elektromobilnością?
  • Szukasz szkolenia, na którym dostaniesz najskuteczniejsze rozwiązania na temat pozyskiwania nowych klientów, zamykania sprzedaży i wyjaśniania obiekcji?
  • Interesujesz się branżą OZE i chciałbyś poznać ją od kuchni, a przy okazji pasjonatów tej branży, którzy osiągają najlepsze wyniki?
  • Jesteś producentem, dystrybutorem lub dostawcą sprzętu z branży OZE i potrzebujesz klientów, których w swoim portfelu ma branża fotowoltaiczna?

Jeśli tak, to z pewnością znalazłeś się we właściwym miejscu!

Ciekawi prelegenci z bogatym doświadczeniem, setki sprzedawców z całej polski, wystawcy i producenci ze świata OZE. Konferencja odbędzie się w hotelu Warsaw Plaza, już 27 sierpnia 2021 r.

 

Cel i tematyka wydarzenia

Celem nadchodzącej konferencji jest przeprowadzenie szkolenia, na którym zostanie przekazana praktyczna wiedza, poparta wieloletnim doświadczeniem, jak również wymiana kontaktów biznesowych i doświadczeń.

Na konferencji będą poruszane tematy z zakresu nowinek technologicznych, nowoczesnych programów CRM ułatwiających pracę, nowatorskich sposobów pozyskiwania leadów, a przede wszystkim omówienie etapów pozyskiwania nowych klientów, zamykania sprzedaży, wyjaśniania obiekcji, czy też rywalizacji z ofertami konkurencji. Podczas wydarzenia zostaną również omówione nadchodzące dotację i najnowsze zmiany w prawie, które szykuje nam rok 2022.

 

Goście specjalni

Wśród gości specjalnych, którzy będą przemawiać na konferencji, znalazły się m.in. Wojciech Woś - Prezes firmy szkoleniowej Mistrz Fotowoltaiki oraz Fundacji Fotowoltaiki, Mateusz Mrozowski - Trener szkoleniowy w branży sprzedaży i wykładowca akademicki, oraz Ewa Żmijan - Prezes Zarządu Infinite Business Sp. z o.o. oraz wiele ciekawych osobowości ze świata biznesu.

Gośćmi specjalnymi będą również sponsorzy i wystawcy, którzy będą promowali swoje najnowsze rozwiązania odnośnie elektromobilności, systemów do zarządzania energią, banków energii, pomp ciepła, modułów i falowników PV, najnowocześniejszych oprogramowań CRM do wspierania i zarządzania biurem, i sprzedażą w firmie. Jeżeli chciałbyś zostać sponsorem lub wystawcą na konferencji, zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 530 850 971.

 

Wszelkie aktualne informacje odnośnie konferencji, znajdują się na naszej stronie wydarzenia: https://www.mistrzfotowoltaiki.pl/konferencja