Breaking news
KNM 2022: europejski rynek baterii litowo-jonowych wzrośnie 50-krotnie w ciągu najbliższych 10 lat

Future Energy Summit to sztandarowy projekt Studenckiego Koła Naukowego Energetyki SGH, który przyciąga rekordowe liczby osób zainteresowanych branżą energetyczną. FES 2021 odbędzie się w dniach 22-26 marca 2021 r. za pośrednictwem Microsoft Teams.

skneWydarzenie to corocznie przełamuje rutynę typowych konferencji studenckich. Każdą edycję FES wyróżnia unikatowy charakter zagwarantowany przez kreatywność organizatorów oraz ich indywidualne podejście do tematyki projektu.

Tegoroczną konferencję rozpocznie cykl prelekcji na temat energetyki: wiatrowej, słonecznej i jądrowej. Następnie odbędzie się FES Career Day, podczas którego będzie możliwość spotkania się z Partnerami Strategicznymi wydarzenia oraz uczestnictwa w prowadzonych przez nich warsztatach. Finał projektu zwieńczy seria energetyzujących debat pomiędzy studenckimi kołami naukowymi.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Future Energy Summit 2021! Gwarantujemy, że różnorodność tematyki zapewni każdemu możliwość znalezienia czegoś dla siebie!

więcej na: http://www.skne.pl/1_29_edycja-2020-2021.html