Breaking news
Guidehouse: 10 krajów, które znalazło się w 1Q22 w czołówce w magazynowaniu energii: USA, Chiny, Australia, Indie, Japonia, Hiszpania, Niemcy, Brazylia, Wielka Brytania i Francja.

Już 15 czerwca 2021 r. o godzinie 10:00 odbędzie się bezpłatna, ogólnopolska konferencja dotycząca sprzedaży instalacji fotowoltaicznych.

ozeBranża fotowoltaiczna ze względu na swój dynamiczny rozwój oraz wysokie zarobki staje się atrakcyjnym miejscem pracy dla przedstawicieli handlowych. Wiele osób z innych sektorów gospodarki z zaciekawieniem obserwuje rynek odnawialnych źródeł energii, niejednokrotnie planując przebranżowienie.

Niestety przebranżowić się na sprzedaż fotowoltaiki tylko z pozoru jest łatwo. Handlowiec, który zamierza sprzedawać instalacje, musi na początku włożyć sporo wysiłku w nauczenie się wielu kwestii technicznych, prawnych, projektowania instalacji i komunikacji z klientem. Branża ta bowiem rozwija się na tyle szybko, że praktycznie w każdym miesiącu pojawiają się nowe informacje, które dobry handlowiec powinien znać.

Na rynku jednak pojawiło się dużo przedstawicieli, którzy zostali rzuceni na głęboką wodę i zaczęli sprzedawać bez podstawowej wiedzy. Klienci są już na tyle świadomi, że dość szybko potrafią odróżnić eksperta od laika.

Mamy misję pokazać handlowcom, i firmom fotowoltaicznym, że przygotowanie przedstawicieli do sprzedaży instalacji, z kilku różnych perspektyw, daje najlepsze rezultaty sprzedażowe – mówi Anna Zaremba, CEO Szkolenia OZE. Dlatego postanowiliśmy zorganizować największą do tej pory konferencję dotyczącą sprzedaży fotowoltaiki w Polsce.

Konferencja podzielona jest na trzy panele: panel strategiczny, techniczny i sprzedażowy. Te panele odzwierciedlają kierunki, w których wiedzę i kompetencje powinien mieć skuteczny handlowiec w branży fotowoltaicznej. Oprócz ekspertów, którzy na co dzień szkolą handlowców w branży, zostali zaproszeni znani w branży prelegenci, którzy skupią się na przekazaniu uczestnikom konkretów, w krótkich, 15 minutowych wystąpieniach.

Zapisy na konferencję są otwarte.

Link do rejestracji: https://akademiaoze.com.pl/konferencja/