Breaking news
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY Z PORTALEM Smart-Grids.pl W 2023 R. WIĘCEJ INFORMACJI: [email protected].

Trwają zapisy na wydarzenie online (24-27 maja 2021 r.) organizowane przez Departament Handlu Prowincji Jiangsu oraz Targi Kielce. Spotkania dedykowane są polskim przedsiębiorcom chcącym nawiązać współpracę z chińskimi producentami nowych technologii w energetyce i tworzyw sztucznych.

 

targiProdukty z Chin poszukiwane

Zgodnie z danym PARP Chiny prowadzą wymianę handlową z 220 krajami całego świata i po raz pierwszy w historii, największym partnerem handlowym krajów Unii Europejskiej, a zainteresowanie tematem importu towarów budowlanych z Chin rośnie. Wśród najbardziej pożądanych przez Europejczyków dóbr Państwa Środka znalazły się: elektronika i sprzęt medyczny. Jednak to nie wszystko. Okazuje się bowiem, że dużym zainteresowaniem cieszą się również materiały ogólnobudowlane nowej generacji: w tym panele fotowoltaiczne i solarne podgrzewacze wody. Warto dodać, że Chiny są jednym z największych producentów paneli PV, a także podzespołów do ich produkcji. Polska natomiast przeżywa prawdziwy boom, jeśli chodzi o wykorzystanie odnawialnych źródeł energii (OZE). Warto więc nawiązać współpracę z firmami Państwa Środka, aby wykorzystać hossę i przekuć biznes w pieniądze.

 

Nowe technologie i nowi partnerzy w biznesie

W związku z obowiązującą sytuacją epidemiologiczną, wydarzenie  odbędzie się w formie online. „Nowa energia - nowe materiały budowlane” to spotkanie mające na celu umożliwienie nawiązania kontaktów biznesowych pomiędzy dostawcami materiałów budowlanych z prowincji Jiangsu z partnerami z Europy Środkowej i Wschodniej. Targi Kielce, drugi ośrodek wystawienniczy w Europie Środkowo-Wschodniej,  wraz z Departamententem Handlu Prowincji Jiangsu zorganizowały spotkanie online z chińskimi producentami branży budowlanej.

W spotkaniu weźmie udział ponad 50 chińskich przedsiębiorstw.

Chcesz nawiązać współpracę z chińskimi przedsiębiorcami i nie wiesz, jak to zrobić? Zapisz się bezpłatnie na majowe spotkanie: https://www.targikielce.pl/nowa-energia---materialy-budowlane/rejestracja

Do zobaczenia na „Nowa energia - nowe materiały budowlane” on line już od 24 do 27 maja 2021 r.!

 

Źródło: targikielce.pl