Breaking news
Już 06.12.2023 r. w Warszawie porozmawiamy o cyberbezpieczeństwie w energetycze podczas 7. Konferencji „Inteligentna Energetyka”. ZAPRASZAMY! www.inteligentaenergetyka.pl

Trwają zapisy na wydarzenie organizowane przez Departament Handlu Prowincji Jiangsu oraz Targi Kielce. Spotkania dedykowane są polskim przedsiębiorcom chcącym nawiązać współpracę z chińskimi producentami z branży fotowoltaicznej. Zachęcamy do udziału w spotkaniu online w dniach 15-18 czerwca 2021 r.

 

tkWspółpraca z firmamy Państwa Środka

Zgodnie z danym PARP Chiny prowadzą wymianę handlową z 220 krajami całego świata i po raz pierwszy w historii, największym partnerem handlowym krajów Unii Europejskiej, a zainteresowanie tematem importu towarów budowlanych z Chin rośnie. Wśród najbardziej pożądanych przez Europejczyków dóbr Państwa Środka znalazły się: elektronika i sprzęt medyczny. Jednak to nie wszystko. Okazuje się bowiem, że dużym zainteresowaniem cieszą się również panele solarne i inne produkty związane z fotowoltaiką. Warto dodać, że Chiny są jednym z największych producentów paneli solarnych, a także podzespołów do ich produkcji. Polska natomiast przeżywa prawdziwy boom, jeśli chodzi o wykorzystanie odnawialnych źródeł energii. Warto więc nawiązać współpracę z firmami Państwa Środka, aby wykorzystać hossę i przekuć biznes w pieniądze.

 

Nowe technologie i nowi partnerzy w biznesie

W związku z obowiązującą sytuacją epidemiologiczną, wydarzenie  odbędzie się w formie online. „Fotowoltaika” to spotkania mające na celu umożliwienie nawiązania kontaktów biznesowych pomiędzy dostawcami produktów fotowoltaicznych z prowincji Jiangsu z partnerami z Europy Środkowej i Wschodniej. Targi Kielce, drugi ośrodek wystawienniczy w Europie Środkowo – Wschodniej,  wraz z Departamentem Handlu Prowincji Jiangsu zorganizowały spotkanie online  z chińskimi producentami branży fotowoltaicznej. Chcesz nawiązać współpracę z chińskimi przedsiębiorcami i nie wiesz, jak to zrobić? Zapisz się na czerwcowe spotkania!

W spotkaniu weźmie udział ponad 30 chińskich przedsiębiorstw. Lista firm dostępna jest tutaj. Od 15 do 18 czerwca 2021 r. w godzinach od 9:00 do 12:00 zapraszamy na spotkania z producentami branży fotowoltaicznej. Do tej pory zgłosiło się ponad 30 producentów, mających w swojej ofercie: systemy fotowoltaiczne, kable fotowoltaiczne, złącza fotowoltaiczne, panele fotowoltaiczne, falowniki, folie typu "backsheet", ogniwa fotowoltaiczne oraz moduły fotowoltaiczne.

 

Rejestracja

Zachęcamy do bezpłatnej rejestracji.

Zgłoś swój udział już dziś!

 

Źródło: targikielce.pl