Breaking news
Już 06.12.2023 r. w Warszawie porozmawiamy o cyberbezpieczeństwie w energetycze podczas 7. Konferencji „Inteligentna Energetyka”. ZAPRASZAMY! www.inteligentaenergetyka.pl

Zapraszamy do udziału w konkursie CBE Polska. Do wygrania 5 bezpłatnych wejściówek na trzecią edycję seminarium online "Blockchain w energetyce", która odbędzie się już 25 marca 2021 r.

Jeśli jesteście zainteresowani wykorzystaniem blockchain w branży energetycznej i chcielibyście posłuchać ciekawych informacji na ten temat, to mamy dla Was niespodziankę! CBE Polska, organizator seminarium online "Blockchain w energetyce", udostępnił dla Czytelników Smart-Grids.pl 5 bezpłatnych wejściówek na wydarzenie!

 

Co zrobić, aby otrzymać 1 z 5 zaproszeń?

Weź udział w konkursie!

 

Spośród osób, które do 15 marca br. (poniedziałek) prześlą na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. odpowiedź na pytanie:

Jakie są 3 rozwiązania dla energetyki, w których z powodzeniem jest już stosowana technologia blockchain?

zostanie rozlosowanych 5 wejściówek na konferencję.

W tytule wiadomości nie zapomnijcie napisać:
Konkurs blockchain Smart-Grids.pl

 

Dlaczego warto przysłać swoje zgłoszenie?

Ponieważ seminarium "Blockchain w energetyce” to duża dawka ciekawej wiedzy! Prelegentami podczas spotkania są doświadczeni eksperci z zagranicznych firm, które zrealizowały już pilotażowe lub wielkoskalowe projekty wykorzystujące blockchain, a także polscy przedstawiciele instytucji, jakie wspomagają wdrażanie tej technologii w krajowej energetyce.

Więcej informacji o tym, co organizatorzy zaplanowali podczas najnowszej edycji seminarium "Blockchain w energetyce” znajdziecie na naszym portalu w artykule:
III Seminarium "Blockchain w Energetyce" już 25 marca 2021!