Breaking news
ENERGA-OPERATOR rozstrzygnęła postępowanie zakupowe obejmujące dostawy blisko 0,5 mln liczników zdalnego odczytu. Montaż liczników rozpocznie się w 2022 roku.

Atende Industries otrzymała nagrodę MADE IN POLAND 2021. Wręczenie nagrody odbyło się 2 lipca 2021 r. podczas II Kongresu MADE IN POLAND w Berlinie.

 

atendeNagroda za innowacyjność

Kapituła Konkursu doceniła firmę Atende Industries z Grupy Atende za istotny wpływ na kształt i rozwój gospodarki narodowej oraz odważne tworzenie innowacyjnych rozwiązań i ciągłe doskonalenie technologii dla energetyki i przemysłu, m.in.  w zakresie rozwoju platform besmart.energy oraz besmart.vision.

– Jestem zaszczycony otrzymaniem nagrody MADE IN POLAND, zwłaszcza, że została przyznana w bardzo ciekawym momencie, kiedy technologia, którą rozwijamy zaczyna być dostrzegana na świecie. Liczę na to, że już niedługo pozytywnie zaskoczymy rynek – podkreślił Paweł Pisarczyk, prezes Atende Industries.

 

O Kongresie

Kongres MADE IN POLAND organizowany jest po raz drugi przez Polską Agencję Przedsiębiorczości i objęty został patronatem m.in. Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, Polskiej Akademii Nauk, Ministerstwa Edukacji i Nauki, Ministerstwa Rozwoju Pracy i Technologii. Wydarzenie ma na celu wyeksponowanie potencjału polskich producentów, którzy mają istotny wpływ na kształt i rozwój polskiej gospodarki w różnych gałęziach przemysłu.

 

Źródło: atende.industries