Breaking news
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY Z PORTALEM Smart-Grids.pl W 2023 R. WIĘCEJ INFORMACJI: [email protected].

Jest już dostępny Katalog Polskich Spółek zainteresowanych odbudową Ukrainy, w tym z branży energetycznej. Głównym założeniem publikacji jest wsparcie polskich przedsiębiorców w nawiązywaniu relacji z partnerami ukraińskimi oraz instytucjami międzynarodowymi, które zajmą się powojenną odbudową Ukrainy.

 

paihKatalogu Polskich Spółek zainteresowanych odbudową Ukrainy został przygotowany przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu S.A. (PAIH). Wkrótce dokument będzie dostępny w języku angielskim oraz ukraińskim. W Katalogu znajdują się spółki zainteresowane współpracą z rynkiem ukraińskim w zakresie eksportu towarów, usług oraz udziałem w projektach związanych z odbudową Ukrainy. Jego głównym założeniem jest wsparcie polskich przedsiębiorców w nawiązywaniu relacji z partnerami ukraińskimi oraz instytucjami międzynarodowymi, których głównym celem będzie powojenna odbudowa Ukrainy.

W kolejnych miesiącach PAIH planuje wydanie kolejnej edycji Katalogu. Przedsiębiorcy, którzy chcieliby zamieścić w niej informację profilową o swojej działalności, proszeni są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego do projektu Odbudowa Ukrainy. Następnie po zgłoszeniu przedsiębiorstwa do  bazy otrzymają formularz zgłoszeniowy z wymaganymi informacjami, które zostaną umieszczone w  Katalogu Polskich Spółek.

 

Źródło: paih.gov.pl